Оскільки попередня навчальна програма з судового адміністрування визнана експертами та учасниками як практична та успішна, її організаторами прийнято рішення про проведення ще одного навчання для керівників апаратів судів та їх заступників.
Про це заявив керівник Проекту Агентства США із міжнародного розвитку (USAID) "Справедливе правосуддя" Девід Вон під час зустрічі з Головою ДСА України Зеновієм Холоднюком та представниками Національної школи суддів України.
Як повідомили „ЗіБ” у прес-службі ДСАУ, З. Холоднюк відзначив існування нагальної потреби у підвищенні кваліфікації працівників апаратів судів саме в необхідних для їх роботи напрямках, та наголосив на своєчасності запровадження навчальних програм із судового адміністрування.
Наразі прийнято рішення про залучення до викладання в наступному навчальному курсі випускників першої пілотної навчальної програми з судового адміністрування. Адже більша частина слухачів (23 із 40) першої пілотної програми виявили бажання працювати в наступній програмі в якості наставників. За результатами обговорень аплікаційних форм, надісланих учасниками, обрано 17 кандидатів, які ймовірно будуть викладачами в наступній навчальній програмі.
Черговим етапом передбачається проведення наприкінці липня поточного року навчального тренінгу для випускників пілотної програми, які будуть викладачами в майбутній програмі. Метою зазначеного навчального тренінгу буде, окрім надання нових знань, необхідних викладачеві, також вивчення методології навчання.
Також було визначено, що спільний тренінг для викладачів, які були задіяні в пілотній програмі із судового адміністрування та викладачів-новачків, де обговорюватиметься наступний навчальний курс та його компетенції, відбудеться в листопаді поточного року.
Нагадаємо, 8-19 квітня 2013 року в м. Києві впроваджено першу в Україні пілотну Програму з питань судового адміністрування. Метою Програми є покращення знань, навичок та здібностей судових адміністраторів у ефективному управлінні судами.